» Radnički bolji od Solnoka

Košarkaši Radničkog savladali su u 18. kolu ABA lige mađarski Solnok 78:66. Domaći tim, Solnok, bolje je počeo utakmicu pa je prvu četvrtinu završio sa tri poena prednosti 18:15. Sledi serija Radničkog kojom stiče prednost koja je u pojedinim trenucima iznosila i 9 poena. Ipak, Kragujevčani na odmor odlaze sa +4 - 42:38.

Najbolju igru izabranici Miroslava Nikolića pružili su trećoj četvrtini. I do tada raspoloženim Vardi i Ćapinu pridružili su se Vajt i Borisov, pa Radnički stiže do 18 poena prednosti.

Do početka poslednje deonice Solnok je uspeo samo da smanji prednost raspoloženih gostiju 66:51.

Održavali su izabranici Miroslava Nikolića dvocifrenu prednost tokom četvrtog perioda igre, a domaći su do kraja uspeli samo da ublaže poraz.

Najbolji igrač utakmice ponovo je bio sjajni Aleksandar Ćapin.

19.01.2013. u 21:00

izvor: rtk.co.rs
Naši sajtovi : berzavozila.com | lisica.rs | networkit.rs | pcberza.rs   Prijatelji : Selidbe | Otkup automobila